záplavy a trošku shrnutí.

2. června 2013 v 12:33
Krásný to začátek léta, pořád jenom prší. Dneska ráno se probudím a zjistím, že houkají sirény, protože ve vedlejším městě musejí evakuovat lidi, jelikož jsou záplavy. Je to všude - zpávy, internet, facebook. Dneska měl být u nás i den dětí, kam jsem měla jít pomáhat, ale to se nakonec zrušilo. Docela mi to udělalo radost, protože jsem z toho dvakrát odvařená nebyla.
Ale abych se vrátila zpátky, zkoušela jsem chvíli blogspot, ale moc mi nevyhovoval, uvidíme třeba se to tu zlepšíí. Naposledy jsem psala o mém prvním pololetí na střední, je směšný, že to druhý už je taky skoro za mnou. Musím se přiznat, že známky budou asi poměrně horší, ale co se dá dělat. Ve svým životě jsem taky začalo dost blbnout. Většinou trávím svoje víkendy v hospodě, nebo jen tak venku s alkoholem a s přáteli. Neuvěřitelně mě to všechno vzalo, ale to se dalo čekat. Vždycky jsem byla až moc hodná. Ale teďka se to snažím zmírnit. Sice jsem měla zase nabídku, ale odmítla jsem, že příští víkend, tak se uvidí. Ani ty peníze tedka moc nemám. A navíc jsem zjistila, že brigáda na léto u mě padá. Jak pozitivní, zrovna když ji nejvíce potřebuju. Ještě, že už mám celkově postavenej novej pokojíček. Všechno se dokončilo už na konci února. Je to tu božíí, všechno podle mých představ. Akoráde si to tu chci ještě dozdobit, tak uvidíme co se dá dělat. Třeba dostanu nějaký penízky za vysvědčení a pojedu si něco vybrat. Ale to bych to nesměla utrácet za paarty.
Tedka mi sestřenka píše, že kvůli těm záplavám nejde do školy, jaká smůla že moje škola sídlí dál. Tam nám samozřejmě žádný volníčko nedají. Ten poslední měsíc to bude asi opravdový peklo. Už máme naplánovaných spoustu závrečných testů, třeba v úterý píšeme kompozici na sloh. Bože jak já se netěšíím. Nic z fleku prostě nevymyslím. To bude katastrofa. Takhle vypadá každé ráno. Vstávám teďka do školy o hodinu dýl. Protože jsem se dozvěděla, že s tim posledním autobusem to do školy stíhám úplně v pohodě. Jaká to nádhera. Takhle vypadá moje každodenní ráno na zastávce. Jednou za čas tam i potkám starou paní, která si se mnou začne povídat o počasí a stále se to opakuje. Přiznávám, že se tam tvářím trochu jako žalud :D Ale po ráno se mi moc usmívat nejde :)

Začala jsem zase číst první díl Harryho Poterra, včara jsem přečetla polovinu knížku a myslím, že dneska stihnu tu druhou polovinu. Máme tenhle díl i jako v povinné četbě, tak si to trošku osvěžím. Teďka přemýšlím, co na mě dneska ještě čeká. Myslím, že se podívám na němčinu a ekonomiku, není toho zrovna málo, přečtu Harryho, musím si ještě vyprat dres ze včerejška. Měli jsme poslední zápas, který mimochodem dopadl moc dobře :) a teďka si děláme měsíc pauzu. Troufám si říct, že sem ráda, moc už mě to v poslední době nebere, tak třeba mně to začně zase chybět.
Včera jsem dělala velkej úklid, vytřela jsem všude prach i vevnitř ve skříních, vytřela jsem podlaju a takovýhle věci, ani to nebylo tak hrozný, protože nemám obří pokojíček. Tak mě napadá, že sem možná přídám ty fotky, dneska zkusím něco z toho pokojíku vyfotit :) Teďka už si jdu ale vynést ten koš a vyprat dres, ať mamka nenadává.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jani :* Jani :* | Web | 2. června 2013 v 13:42 | Reagovat

neboj ten měsíc uteče jako voda.. :)
jo záplavy naštěstí u nás je krásně svítí sluníčko ted :)
ranní vztávání to je katastrofa
myslím si, že tímto si projde každý pije pije a pije pak ho to omrzí a pak mije s mírou :) :D já to taky tak měla.. :)

2 Es. Es. | Web | 2. června 2013 v 14:11 | Reagovat

děkuji za gratulaci :)) ..jo to počasí mě nehorázně vytáčí. držím palce při těch testech, naštěstí už jenom necelý měsíc a můžeš užívat volna :) s tou brigádou na léto je to škoda, no celkově se něco shání špatně, skoro nikde nic :/

no když jsem s ním, tak je to fajn, všechno je skvělý, jenže tak často se nevidíme, a hlavně už 2x to teď zrušil ! takže koho by to neštvalo, že..

3 katie katie | Web | 2. června 2013 v 17:41 | Reagovat

no jo, ani se nenaděješ a budeš ve čtvrťáku, věř mi :D

ale máš to dobrý že máš Harryho v povinný četbě, já tam měla samý hovadiny :/

4 Allys♥Cook Allys♥Cook | Web | 2. června 2013 v 21:26 | Reagovat

Jů:)  já uklízím pořád :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama