Červen 2013

konec tečka s učením

18. června 2013 v 16:55
To je vedro. Větší dusno jsem snad ještě nezažila. A to jsem si ještě do školy vzala černý tričko s riflema. Dneska jsme psali čtvrtletku z matiky. Tak polovinu příladů mám dobře, snad by to ta 3 mohla být :) Zítra píšeme poslední test z češtiny a tím už to pro nás snad končí. Z ostatních předmětů už máme vlastně známky uzavřený - doufám. Tak už se dneska jen naučím 5 stránek literatury a mám to. Učení budu moct hodit někam stranou.
O víkendu jsem se nehorázně spálila, takže teď nemůžu nosit ani tašku přes rameno :D Tak moc to bolí. Taky jsem si koupila nové růžové květináče do pokojíčku a přišla mi bílá polička,co mi mamka objednala. Takže snad mně ji táta dneska sestaví. V pokojíčku mám bordel jak v tanku, ráno jsem totiž nestíhala a musela jsem rychle běžet na autobus, jinak by mě kamarádka zabila :D Hmm teďka si sedím v altanku a vařím se tu, vidim to zachvili na další kolečko v bazéně.Brácha má narozeniny, takže jsem běžela koupit dárek a bonbonieru, všechno už to mám, tak se těším na dort :D má 10tiny, tak se to musí pořádně oslavit. Přišla mi kamarádka a jdeme se nějak zabavit. Zítra má být prý ještě hůůř, tak hodně štěstííí.

ranní ptáče

12. června 2013 v 5:59
Dobré ránko. Přiznávám se jsem úplný hňup. Včera na mě přišla přidávací nálada, ale já nemohla a víte proč?! Zapomněla jsem totiž heslo, takže jsem si ho musela změnit, ale mezitim mně to znemožnilo přístup, no byla to komedie. Na všechno jsem se vykašlala a šla si radši lehnout s tím, že ráno si vstanu o hodinku dřív a všechno si pilně dodělám. To se mi kupodivu povedlo, navíc jsem vstala ještě dřív, protože jsem nemohla dospat. Možná proto, že sem byla trochu vyvedená z míry.
Až dopíšu tenhle článek musím se jít podívat ještě na literaturu a možná to vidim na ZSV. Známky se mi uzavírají příští týden v pátek, takže teďka se mám na co učit, ale asi už stejně nic nedotáhnu, možná si to dokonce ještě víc zhorším :D Dívala jsem se a vycházejí mně asi 3 dvojky a dvě 3. Nic moc sakra! Ale tak už nejsem na tý základce že ano. Letím jinak zase nic nestihnu :)
*

žihadla jsou všude.

6. června 2013 v 17:58
Poslední dobou se mi ve škole vážně "daří". Už aby byl červenec. To co můžu zmastim a zhorším si u toho průměr. Dneska jsem pro změnu posbírala dvě 5. Jednu z matiky a ta další je z fyziky. Budu jen doufat, že to nedopadne nejhůř a matiku nebudu muset vytahovat z nedostatečný na dostatečnou. Zblázním se z toho. Na zítřek se naštěstí nemusím učit a navíc nám odpadá poslední šestá hodina, takže se domu dostanu asi o pul hodky dřív. To je fakt pozitivní.
Včera jsem šla za kamarádkou. Ta má blízko svého domu sjezdovku, tak jsme se rozhodli, že si ji vyběhneme, abychom taky trochu sportovaly, když teďka nemáme ten volejbal. Potom jsme si strašně dlouhou dobu povídaly a rozebíraly žihadla :D mám tu holku fakt ráda!


Zítra ke mně má přijít. Uděláme si nějaký ten filmový večer. A v sobotu možná někam zajdeme. Ale to se ještě uvidí, podle naší odvahy, která moc velká není :D Objevila jsem nový blog, hrozně mě ta holčina inspiruje svým pokojíčkem, taky bych ho tak viděla se všemi těmi doplňky, bohužel mně se asi nikdy nepoštěstí jet do IKEI. No co se dá dělat. Jdu jíst (už zase) a koukat se na prostřeno. To už je takový můj zvyk.


slibovaný pokojíček i ta přehrada.

3. června 2013 v 16:39
Dneska mě to tu vytáčí už od rána. Včera jsem se samozřejmě do školy na nic nepodívala a až do 23.00 koukala do notebooku. Pak jsem se teda uráčila jít spát. Budíka jsem si nastavila na dřív, abych všechno stihla. Ten svůj zadek sem z postele prostě nezvedla a válela se tam další půl hodinu, co mi budík zazvonil. Proto jsem se jen rychle převlékla, namalovala a hodila věci do tašky, ani kakaíčko jsem si dát nestihla :D Venku pršelo jak.... a já nemohla najít deštník, tak sem stihla být nepříjemná na mamku i babičku a pořád nadávala, že mi ho někam zašantročily. Na busáku jsem si snědla snídani a po příchodu do šatny jsem na mý skříňce objevila deštník. Já tupec jsem si ho tam v pátek zapomněla. Takže se to nesmí mamka dozvědět, jinak mě zavraždí. Musím to nějak nastražit, abych vypadala nevinně :D
Ve škole byla polovina lidí, nedostali se do školy kvůli těm povodním. Po týdnu jsme měli matiku, tak sem zjistila, že zas nic neumim. I když se na to učim mám 4, tak co to jee sakra?! O tělocviku nás holky učitel pustil do posilky, kde jsme zase prodrbaly celou hodinu :) Domů jsem dorazila před hodinkou. Nemám na nic náladu, ale už jsem si stihla poklidit pokojíček a nažrat se :D Musím se podívat na EKO a NJ abych zítra nekoukala. Tady jsou dvě fotky od nás z přehrady. Vyhrabala jsem foťák a zjistila, že táta fotil. Naštěstí se to u nás nevylilo, ale chybělo jen kousek.


Stihla jsem vyfotit i náhled mého pokojíčku. Jak jsem psala, chtělo by to více doplňků, ale to přijde :)
záplavy a trošku shrnutí.

2. června 2013 v 12:33
Krásný to začátek léta, pořád jenom prší. Dneska ráno se probudím a zjistím, že houkají sirény, protože ve vedlejším městě musejí evakuovat lidi, jelikož jsou záplavy. Je to všude - zpávy, internet, facebook. Dneska měl být u nás i den dětí, kam jsem měla jít pomáhat, ale to se nakonec zrušilo. Docela mi to udělalo radost, protože jsem z toho dvakrát odvařená nebyla.
Ale abych se vrátila zpátky, zkoušela jsem chvíli blogspot, ale moc mi nevyhovoval, uvidíme třeba se to tu zlepšíí. Naposledy jsem psala o mém prvním pololetí na střední, je směšný, že to druhý už je taky skoro za mnou. Musím se přiznat, že známky budou asi poměrně horší, ale co se dá dělat. Ve svým životě jsem taky začalo dost blbnout. Většinou trávím svoje víkendy v hospodě, nebo jen tak venku s alkoholem a s přáteli. Neuvěřitelně mě to všechno vzalo, ale to se dalo čekat. Vždycky jsem byla až moc hodná. Ale teďka se to snažím zmírnit. Sice jsem měla zase nabídku, ale odmítla jsem, že příští víkend, tak se uvidí. Ani ty peníze tedka moc nemám. A navíc jsem zjistila, že brigáda na léto u mě padá. Jak pozitivní, zrovna když ji nejvíce potřebuju. Ještě, že už mám celkově postavenej novej pokojíček. Všechno se dokončilo už na konci února. Je to tu božíí, všechno podle mých představ. Akoráde si to tu chci ještě dozdobit, tak uvidíme co se dá dělat. Třeba dostanu nějaký penízky za vysvědčení a pojedu si něco vybrat. Ale to bych to nesměla utrácet za paarty.
Tedka mi sestřenka píše, že kvůli těm záplavám nejde do školy, jaká smůla že moje škola sídlí dál. Tam nám samozřejmě žádný volníčko nedají. Ten poslední měsíc to bude asi opravdový peklo. Už máme naplánovaných spoustu závrečných testů, třeba v úterý píšeme kompozici na sloh. Bože jak já se netěšíím. Nic z fleku prostě nevymyslím. To bude katastrofa. Takhle vypadá každé ráno. Vstávám teďka do školy o hodinu dýl. Protože jsem se dozvěděla, že s tim posledním autobusem to do školy stíhám úplně v pohodě. Jaká to nádhera. Takhle vypadá moje každodenní ráno na zastávce. Jednou za čas tam i potkám starou paní, která si se mnou začne povídat o počasí a stále se to opakuje. Přiznávám, že se tam tvářím trochu jako žalud :D Ale po ráno se mi moc usmívat nejde :)

Začala jsem zase číst první díl Harryho Poterra, včara jsem přečetla polovinu knížku a myslím, že dneska stihnu tu druhou polovinu. Máme tenhle díl i jako v povinné četbě, tak si to trošku osvěžím. Teďka přemýšlím, co na mě dneska ještě čeká. Myslím, že se podívám na němčinu a ekonomiku, není toho zrovna málo, přečtu Harryho, musím si ještě vyprat dres ze včerejška. Měli jsme poslední zápas, který mimochodem dopadl moc dobře :) a teďka si děláme měsíc pauzu. Troufám si říct, že sem ráda, moc už mě to v poslední době nebere, tak třeba mně to začně zase chybět.
Včera jsem dělala velkej úklid, vytřela jsem všude prach i vevnitř ve skříních, vytřela jsem podlaju a takovýhle věci, ani to nebylo tak hrozný, protože nemám obří pokojíček. Tak mě napadá, že sem možná přídám ty fotky, dneska zkusím něco z toho pokojíku vyfotit :) Teďka už si jdu ale vynést ten koš a vyprat dres, ať mamka nenadává.