Leden 2013

první pololetí na OA úspěšně za mnou.

31. ledna 2013 v 19:44 | christine.
zdaryy
konečně jsou zase ty pololetní prázdniny, tak strašně rychle to uteklo. Ještě teď si pamatuju ten první den, kdy jsem nastupovala na střední. Tolik nervů a pocitů. Ale teď mám za sebou úspěšně první pololetí v prvním ročníku a jsem maximálně spokojená. Jak se školou, tak s mými známkami. Mám jen jednu trojku, čtyři dvojky a jinak jedničky. Abych se pochlubila mám druhý nejlepší průměr ze třídy hurá. A jak jste dopadli Vy? Doufám, že jste se s tím taky nějak poprali.
zíra jdeme s kamarádou posedět do cukrárny u nás na vesnici. už se těším teďka už se nevidíme každý den, naposledy jsme spolu vycvakly jednu fotku na skypu, doufám, že ji nebude vadit, když to zveřejním. tady to máme kukuu.


teším se až zítra nebudu muset vstávat, mmm to bude probuzeníčko. a k tomu má náš okres hned po neděli jarní prázdniny, co více si přát. Domluvila jsem si zase mou brigádu, takže to zase tak růžové nebude, ale přeci jen. Navíc předělávám pokojíček, takže peníze se mi momentálně hodí víc jak kdy předtím. Ale o tom zase někdy jindy. Snad mi ta aktivnost přes ty prázdniny vydrží. dneska už to vidím jen na horkou vanu plnou pěny, co jsem mamce koupila na Vánoce hahaa těším se a mamka mi k tomu ještě teďka přinela skittles yummi! užijte si zítra prázdniny. paa